Vass Elemér (1887-1957): Vízparti táj, 1930. Olaj, vászon. Jelzett. Va... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vass-Elemer-1887-1957-Vizparti-taj-1930-Olaj-vaszon-Jelzett-Vakrama-nelkul-Kisse-sC3~II2568486
2568486
10411
412
22000
Beschreibung: Vass Elemér (1887-1957): Vízparti táj, 1930. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 39x57 cm
: karap_norbert