10469.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
H. Herbst jelzéssel: Ősz (Herbst). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 9,5x8 cm