10476.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Halvax Gy. jelzéssel: Nagybörzsönyi Szent István-templom. Akvarell, papír, foltos. Fa keretben, 27x20 cm