10470.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Horváth jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 59×55 cm