Jelzés nélkül: Börtönben. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Bortonben-Olaj-karton-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-49-5x40-cm~II2566974
2566974
10765
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Börtönben. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 49,5x40 cm
: pelikán_kristóf