10732.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jelzés nélkül: Folyóparti házak. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 32x41cm