10632. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarellel színezett nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 31,5x23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf