10725.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Akvarell, papír, hullámos! Dekoratív üvegezett keretben. 24x31cm