10575. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
0 HUF
Mednyánszky jelzéssel: Katonák tüzérségi ágyúval. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5×26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf