10624.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Olvashatatlan (.. András) jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm