10668.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
Olvashatatlan (Blan...), feltehetően a XX: sz. első felében működött magyar festő: Hazafelé. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben. 23,5×33 cm