10674.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
22,97 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Arab férfi madárral. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x60 cm