10670.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Krúdy illusztráció, 1965. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal. 24×30 cm