10631. 412. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a gémeskútnál. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf