10664.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos lányka. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, feltekerve, sérült, 57×40 cm