10663.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (Péczely Antal?): Templombelső hívőkkel. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, feltekerve, kissé sérült, 43×53,5 cm