10660.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Shine Blue. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. 33x49cm