10673.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1910-40 körül működött magyar festő: Pipázó. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 55x39,5 cm