10630.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel (középen lent): Labdázó nők. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fa keretben. 27,5x41 cm