10468.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Pettik v. Petrik I 980' jelzéssel: Kertek alján. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×34 cm