Rékasi J. jelzéssel, Falusi utca. Olaj, karton. 24x35 cm. Üvegezett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Rekasi-J-jelzessel-Falusi-utca-Olaj-karton-24x35-cm-Uvegezett-kopott-fa-keretben~II2535106
2535106
10511
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Rékasi J. jelzéssel, Falusi utca. Olaj, karton. 24x35 cm. Üvegezett, kopott fa keretben
: pelikán_kristóf