10723.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
cca 1825 Jelzés nélkül: Testvérek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18,5×14 cm