10876.
412. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
1835 színezett rézmetszetű divatkép a Honművész folyóiratból, foltos, üvegezett kopott fakeretben, 149,5x12cm