10864.
412. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
Kelety Gusztáv (1834-1902): Zrinyi, a költő halála. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomt. Rohn és Grund, Pest, 1866. Feltekerve, javított. Lapszéli apró szakadásokkalé. 32,5×45 cm