10859.
412. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
cca 1880-1890 Halak, cápák. 5 db német nyelvű metszet. Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Részben sérült, szakadásokkal, kissé foltos. Lapméret: 32,5x42 cm