10861.
412. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
cca 1880-1890 Patások, ragadozók, rágcsálók stb. 6 db német nyelvű metszet. Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Részben sérült, szakadásokkal, kissé foltos. Lapméret: 32,5x42 cm