cca 1900 Középkori fal dekoráció dekorációs grafika litográfia üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500032/cca-1900-Kozepkori-fal-dekoracio-dekoracios-grafika-litografia-uvegezett-keretben-32x21-cm~II2484380
2484380
10895
412
Engravings
Rufpreis:
2 400 HUF 6,37 EUR , 6,86 USD
Beschreibung: cca 1900 Középkori fal dekoráció dekorációs grafika litográfia üvegezett keretben 32x21 cm
: pelikán_kristóf