cca 1900 Szecessziós dekorációs grafika litográfia üvegezett keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500032/cca-1900-Szecesszios-dekoracios-grafika-litografia-uvegezett-keretben-32x21-cm~II2484359
2484359
10892
412
Engravings
Beschreibung: cca 1900 Szecessziós dekorációs grafika litográfia üvegezett keretben 32x21 cm
: pelikán_kristóf