19022. 412. Gelaufene Fernauktion Juwelen
15 000 HUF 39,79 EUR, 42,86 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 18,7 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert