11843. 412. Gelaufene Fernauktion Antik
10 000 HUF
15
0 HUF
Antik levélbontó szerkezet, szecessziós aranyozott fém, kopott, 1900 körül, jelzés nélkül, 19x18cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras