Flohmarkt Zahl der Lose: 624
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563779
12358
412
Flea Market
Faragott Krisztus falikép, kopott, 29x19cm
2563345
12359
412
Flea Market
8 db zománcozott fémtálka, kopott, d:7-15cm 2563339
12360
412
Flea Market
Design kép fogassal, rózsás, tulipános motívummal, kopásnyomokkal, 46x46cm, h:54 cm
2563304
12361
412
Flea Market
Régi pipa, porcelán, fa szaru, h:25cm 2563264
12362
412
Flea Market
Retró fém korcsolya, rozsdás, 21-23méret, m:26,5cm
2563051
12363
412
Flea Market
Zenélő pléh doboz, működik, 12x8cm
2563052
12364
412
Flea Market
Réz vasaló, kopott, m:12cm 2563053
12365
412
Flea Market
Réz 5 ágú gyertyatartó, kopott, m:25 cm 2563054
12366
412
Flea Market
Alpakka 3 ágú gyertyatartó, kopott, m:9 cm
2563055
12367
412
Flea Market
Bronz 1 ágú gyertyatartó, kopott, m:40 cm
2563056
12368
412
Flea Market
Alpakka éjjeli gyertyatartó, kopott, m:9 cm 2563058
12369
412
Flea Market
Ezüstözött fém kereszt korpusszal, kopott, m:28cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF