Flohmarkt Zahl der Lose: 624
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563060
12370
412
Flea Market
Szecessziós fajansz betétes fém tálca, kopott, sérült, 25,5x14cm 2563047
12371
412
Flea Market
Angyali üdvözlet, nyomat, fa, kopott, 32x42cm
2563040
12372
412
Flea Market
Bronz gyertyatartó pár, kopott, m:33cm 2563041
12373
412
Flea Market
Réz talpas gyümölcsös kínáló. kopott, m:14cm, d:24cm 2563042
12374
412
Flea Market
Réz gyertyatartó, retró, kopott, m:20 cm
2562915
12375
412
Flea Market
2db zsírkő, faragott, hindu istenség, m:10cm 2562894
12376
412
Flea Market
Memento Mori asztalidísz, műanyag koponya, fa talpazat, kopott, m:13cm 2562889
12377
412
Flea Market
Műbőr notesz mágneses kapoccsal, original dobozban, 22x27cm
2562895
12378
412
Flea Market
2562897
12379
412
Flea Market
Régi, nem használt, masszív fém húsdaráló 29 cm
2562899
12380
412
Flea Market
Salgótarjáni fém mérleg, 5kg-ig, tányérokkal, kopott, + súlyok h: 41cm 2562884
12381
412
Flea Market
Üveg shaker műanyag tetővel, original dobozban, m:20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF