cca 1970-1990 Budapest világítása, szerk.: Horváth József. A Budapesti Elektromos Művek fotóalbuma, kb. 30 db fotóval, öt nyelven feliratozva. Zsinórfűzéses műbőr albumban, 34,5x25 cm
1906 Murányi vár/Trencsén és környéke a Tátra hegyeivel, 8 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, Vigyázó János (1888-1962), a A Magyar Turista Szövetség későbbi társelnöke felvételei, egyik a hátoldalán jelzett, részben kissé sérült, 8x11 és 12x9 cm közötti méretben/ Muránsky hrad and its sorroundings with the Tatry, 8 vintage photos, with description on the reverse, photos by János Vigyázó (1888-1962), one of them signed, partially with smaller damages, between 8x11 and 12x9 cm