Foto Zahl der Lose: 472
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412546
13721
412
Photo
1943 Kislány babával, kézzel színezett fotó, ceruzával jelzett (Guelmins?) és datált vintage fotóü kartonon, 23x17,5 cm
2412025
13722
412
Photo
1914 Magyar Posta Távirda, Altisz. és Szolg. Orszg. Egyesületének Erzsébetfalvai csoportja, tabló fotó, kopott kartonnal, a karton egyik sarkán törésnyom, és kis hiány, a fotó felülete maszatos, karcos, 22x28 cm 2563254
13723
412
Photo
cca 1980 10 db MTI sajtófotó sporttal labdarúgással kapcsolatban 21x24 cm
2563307
13724
412
Photo
2522373
13725
412
Photo
cca 1960-1970 Gyerekek ebéd és játék közben, egy óvodában vagy intézetben, 2 db jelzett sajtófotó, 23,5x17,5 cm
2522351
13726
412
Photo
1958-1966 3 db MÁV tablófotó, az egyik sérült, 23,5x17,5 cm és 29,5x23,5 cm
2522348
13727
412
Photo
1959 Gépipari Technikum IV. B osztálya, tablófotó (terv.: Matkó J.), 23,5x18 cm
2568664
13728
412
Photo
cca 1930 Fiatal hölgy portréja, jelzetlen fotó, 22,5×18,5 cm 2568717
13729
412
Photo
cca 1930 Támaszkodó hölgy portréja, kartonra ragasztott fotó, 22,5×16,5 cm 2573157
13730
412
Photo
cca 1880-1940 Kb 100 db vegyes fotó, kabinet, vizitkártya, papírképek vegyesen 2573113
13731
412
Photo
Gyermekek, játékokkal 3 db nagyobb 31x24 cm
2511194
13732
412
900
Photo
5 db festményekről készült fekete-fehér fotó, a bécsi Szépművészeti Múzeum (Kunsthistorisches Museum) pecsétjével jelzettek, 29,5x20 cm és 28x23 cm körüli méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF