7 db festményekről készült, fekete-fehér fotó, a bécsi Szépművészeti Múzeum (Kunsthistorisches Museum) pecsétjével jelzettek, 29,5x20 cm és 28x23 cm körüli méretben, 22,5x18 cm és 30x22,5 cm közötti méretben
cca 1990 Vegyes fotó tétel, 8 db, a hátoldalakon feliratozva (Bácsi Krisztián), utólagos előhívások, ragadós hátoldalakkal,(kartonokkal elválasztva), egy sarkán gyűrődéssel, 30x24 cm
cca 1990-1995 Vegyes cigánysággal kapcsolatos fotótétel, 16 db, egy kartonon, a hátoldalakon pecséttel jelzett, (Szabolcs László, 13 db),Kohári Csaba (2 db), Nyári Attila (1 db), részben feliratozva, egy felületén kis sérüléssel, 18x27 cm és 14x22 cm közötti méretben.
cca 1938-1939 Általános iskolai osztályképek, 2 db kartonra kasírozott fotó, Keresztény Béla budapesti fényképész pecsétjével jelzettek, 23x17 cm és 15,5x11 cm
cca 1910-1920 Fényképalbum, kb. 25 db I. világháborús fotóval, részben a Dolomitokban, többféle érdekességgel (bunker, katonai temető, trén stb.) és kb. 50 db egyéb fotóval, zsínórfűzésű papíralbumban
1926 'Budapest Székesfőváros egyéves kereskedelmi szaktanfolyama középiskolát végzettek számára 1925-1926.' tablófotó, Bp., Brunhuber Béla műterméből, foltos kartonnal, a felületén sérülés nyomokkal, 19x24 cm