cca 1920-40 Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Illáncsai Davidov S (Szvetozár?) nemesi címere. Tempera, karton. Jelzett a hátoldalán. Kissé sérült. 50x40 cm. Az Illáncsai előnévvel a nemességet 1900. szept. 12. D. Szvetozár ezredes kapta
1927 Szőts Ernő (1884-1932) a Magyar Rádió első igazgatójának autográf aláírással ellátott levele a rádió fejléces levélpapírján Tóth Erzsi művésznőnek szóló érdekes levélen
1937 Szieberth Imre (1873-1956) 3 db előadása:
Az automobil múltja és jelene, Új irányzatok az automobil építésben, Autosztrádák és egyéb modern autóutak, a hozzájuk tartozó 55+18 db feliratozott üvegdiával, köztük számos repedt, és sérült is, 8,5x8,5 cm
1939 A budapesti rendőr-főkapitány dr. Török János 15. szolgálati jubileumára készített festett emléklap Biczó András (1888-1957) festőművész jelzett akvarellje, a Királyi Vár és a Parlament látképével. Az emléklapon a rendőrkapitányság tisztjeinek saját kezű aláírásaival. Üvegezett keretben. A lapon folttal. 43x57 cm