Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563085
11892
412
Sculptures, statuettes, plaques
Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm
2563959
11893
412
Konfuciusz szobor, aranyszínű lakkozott szobrocska, kopott, m:18cm 2566097
11894
412
Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm
2566167
11895
412
Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm
2566301
11896
412
2db dél-amerikai figura, ónix, gyöngyház és egyéb kőberakással, jelzés nélkül, kopott, m:19cm 2566864
11897
412
11000
Öntöttvas turul szobor cca. 1940. Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő Rt. Jelzés nélkül. m: 17 cm 2566933
11898
412
Jelzés nélkül: Attila hun király. Égetett agyag, kopott, m:37cm
2567194
11899
412
Faragott fa szobor, jelzés nélkül, a fején kosarat tartó nő. m: 32cm 2567503
11900
412
Bronz medve, jelzés nélkül, kopásokkal, m:17cm 2569128
11901
412
Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
2570567
11902
412
30000
Jelzés nélkül: Fácánok. Öntött, patinázott
bronz, márvány talapzaton, 30,5x16x10cm
2570566
11903
412
Jelzés nélkül: Vaddisznó. Öntött, patinázott
bronz, kopott, m:9cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF