Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2571561
11904
412
Sculptures, statuettes, plaques
Varga Mátyás (1910-2002): Juhász Gyula 1883-1983. Öntött bronz falplasztika, jelzett, apró kopással, d: 17,5 cm 2572037
11905
412
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntött, patinázott
bronz, márvány talapzaton, kopott,
22x10x13cm 2572267
11906
412
Rácz Edit (1936- ): Akt. Bronzírozott műanyag, képcsarnokos címkével, hibátlan, jelzett, m:22cm 2572268
11907
412
Turcsányi Árpád (1921-1998): Akt. Bronzírozott műanyag fa talapzaton, képcsarnokos címkével, hibátlan, jelzett, m:38cm 2572269
11908
412
Rácz Edit (1936- ): Akt. Bronzírozott műanyag, képcsarnokos címkével, hibátlan, jelzett, m:19,5cm 2564351
11909
412
30000
Petőfi Sándor nagy méretű fém dombormű jelzés nélkül, Petőfi aláírásával. Falra akasztható 44x33 cm
2564348
11910
412
Bányai József (1933-2015) szobrász művészeti hagyatéka, tétel: 14 db terrakotta figura kb 5 cm, + fafaragások + kb 15 db rajz, fotó , jelzettek,
2564346
11911
412
Kiss Sándor (1925-1999): Urbs Nyírbátor. Város kulcsa. Bronz, jelzett 14 cm, díszdobozban 2564342
11912
412
40000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-): A gép. Vásárdíj Bronz, jelzett, fa talapzaton m: 16 cm sz 14 cm 2564377
11913
412
50000
Fekete Tamás (1931-2007): Üllői úti fák. Bronz, jelzett. m: 26 cm
2505998
11914
412
14000
Jézus Szíve szobor, kézzel festett gipsz, kopott, sérült m: 67cm
2505997
11915
412
Szűz Mária szobor, kézzel festett gipsz, kopott, m: 46,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF