Gläser Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2207272
11621
412
60000
Glass-objects
Takács Györgyi: Ló motívummal díszített üveg jardiniere, jelzett, hibátlan, 25×25 cm
2420965
11622
412
30000
Glass-objects
2563029
11623
412
30000
Glass-objects
Monumentális, díszes pohárkészlet, apró kopásokkal, cca. 43db, vegyes méretben.
2564158
11624
412
Glass-objects
Bohémia gazdagon csiszolt ólomkristály kínáló tál. hibátlan, etikettel jelzett, d:20 cm 2564173
11625
412
Glass-objects
Zöld ajka kristály nagy méretű kínáló tál. Hibátlan d: 28 cm, m:15cm 2564698
11626
412
Glass-objects
Újpesti Dózsa címeres díszváza, kopásnyomokkal, m:23,5cm 2566115
11627
412
Glass-objects
9db miniatűr muránói üveg állat figura, kutya, gólya, ló, szarva, pelikán, őz, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 5-9cm 2566112
11628
412
Glass-objects
9db miniatűr muránói üveg állat figura, elefánt, nyuszi, kutya, tacskó, pingvin, gyűjteményi darabok, apró sérülésekkel m: cca. 5cm 2566111
11629
412
Glass-objects
4db miniatűr muránói üveg állat figura, csibe, teve, pelikán, zsiráf, gyűjteményi darabok, apró sérülésekkel m: cca. 5cm 2568564
11630
412
Glass-objects
Muránói Madonna, kézzel készített üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m:31cm 2569125
11631
412
Glass-objects
Muránói Flavio Poli lila üvegváza, fújt, lapra csiszolt, jelzett etikettel, hibátlan, m:15cm 2571583
11632
412
14000
Glass-objects
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF