11781.
412. Gelaufene Fernauktion
Gläser
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Bohemia virágos kék üveg váza, anyagában színezett, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal. Kis kopásokkal, az egyik virágon sérüléssel, jelzés nélkül. m: 11,5 cm