11294. 412. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Herendi virágmintás, sárga fonddal festett mokkás kiöntő, kézzel festett, jelzett, tetején sérült rózsa, m:17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras