11380. 412. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras