Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-lany-paprikaval-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m-25-cm~II2545518
2545518
11395
412
Beschreibung: Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
: karap_norbert