11465. 412. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert