22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Vegyes mini Herendi tétel, nagy részben Viktória mintás. (gyufatartó, fonott tálka, mókus csikknyomó, tálka, vázácska, stb) Jelzett, kopásnyomokkal, vegyes méretben.