Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2577016
17480
413
Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bp., 2001 Raders Digest. Kiadói kartonált papírkötésben. 2577021
17481
413
Jeffrey Stone: Élőhalott balladája. Cherubion fantasy exkluzív. [Debrecen], 1998, Cherubion.
Kiadói kartonált papírkötésben.
2577039
17482
413
Howard Marks: Mr. Nice. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2009., Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2577062
17483
413
2579077
17484
413
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1989, Tinódi. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kiadó karcos papír védőborítóban, a papírborítón kis lyukkal. 2584214
17485
413
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Bp., Új Idők. Félvászon kötés, belül a gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban. 2584216
17486
413
Chevalier: Faublas. Leipzig/Prag/Wien, Alois Hynek in Prag. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
2584524
17487
413
Tót Endre: Örülök, ha egyik mondatot a másik után írhatom. 2009, Noran. Kiadói kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban. 2555625
17488
413
Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2284542
17489
413
Magyarország sikeres személyiségei I. 2017. Britishpedia. Kiadó aranyozott, műbőr kötésben. Bontatlan fóliában.
2359876
17490
413
3 db könyv - Fehér Klára: Búcsú a tengertől. + Cseres Tibor: Fekete Rózsa. + Szép versek 1975. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1929397
17491
413
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. Bp., é. n., Dante. Kissé kopott, sérült félvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF