17491.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. Bp., é. n., Dante. Kissé kopott, sérült félvászon kötésben.