18591.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.