17432.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Felix Timmermanns: A gyermek Jézus Flandriában. Ford.: Harsányi Lajos. Haraghy Jenő rajzaival. Bp., 1920., Pantheon, 141+1 p. A bekötött eredeti, litografált elülső címlap Haranghy Jenő munkája. Kopott, foltos félvászon-kötésben.