17371.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Komáromi János: Szülőföldem szép határa. Bp., é.n., Dick Manó (Bíró Miklós ny.), 194+2 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.